UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Praca zdalna ma swoje dobre i złe strony. Nie ma jednak wątpliwości, że również po pandemii wielu z nas będzie pracować online. Co zrobić, aby maksymalnie wykorzystać czas na pracę i zwiększyć swoją efektywność? Skorzystaj ze Stypendium Rozwojowego Santander i dowiedz się, jak zarządzać czasem w pracy zdalnej. Rekrutacja właśnie ruszyła.

Stypendium Rozwojowe Santander | Zarządzanie czasem w pracy zdalnej jest skierowane do studentów: I i II stopnia, studiów podyplomowych, absolwentów (do 5 lat od ukończenia studiów) i pracowników: administracyjnych, dydaktycznych oraz kadry zarządczej Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Termin rekrutacji: od 6 sierpnia do 15 listopada 2021 r.

Na projekt składają się dwa kursy e-learningowe dotyczące zarządzania czasem i wykorzystania narzędzi wspierających IT w pracy zdalnej.

Kurs 1. „Kompetencje w pracy zdalnej” skupia się na kwestiach związanych z organizacją pracy zdalnej z naciskiem na umiejętności nadawania priorytetów w realizacji celów, komunikację oraz rozwój kompetencji miękkich związanych z pracą zdalną.

Kurs 2. „Narzędzia komunikacji w zespołach wirtualnych” koncentruje się na technologii informatycznej w zespołach rozproszonych jako podstawowym narzędziu umożliwiającym komunikację zespołową. Przedstawia specyfikę pracy w zespołach wirtualnych oraz porusza zagadnienia takie jak harmonogramowanie realizacji zadań oraz raportowanie.

Na zakończenie każdego kursu musisz przystąpić do testu składającego się z pięciu pytań. Aby uzyskać certyfikat musisz osiągnąć wynik na poziomie 80%. Ilość podejść do testów będzie nieograniczona, aż do uzyskania odpowiedniego wyniku. Wtedy otrzymasz Certyfikat wystawiany przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Po ukończeniu dwóch kursów, możesz wziąć udział w konkursie „Jak najlepiej radzisz sobie z wyzwaniami w pracy zdalnej i co możesz zarekomendować innym”. Do wygrania są nagrody rzeczowe przydatne w pracy zdalnej.

Uczestnicy zostaną poinformowani o wynikach konkursu drogą e-mailową.

Termin ukończenia kursów i złożenia prac konkursowych: do 30 listopada 2021 r.