„Sukces Jest Kobietą”   Akademia Wiedzy I Sukcesu Zaprasza Na Wyjątkowe Spotkanie - Uczelnia Vistula

Są piękne, świetnie wykształcone, odważne, przedsiębiorcze i konsekwentne. Kobiety  przełamują bariery i rozbijają szklany sufit.  Odnoszą sukcesy i mają ochotę na więcej.

Jak  obudzić pewność siebie i rozwijać karierę?  Swoimi doświadczeniami podzieli się z wami Rektor SGTiR Jolanta Żyśko, która mówi, że  marzenia i sukces nie mają ograniczeń oraz Marzena Miaśkiewicz – prawniczka i prezes Grupy Uczelni Vistula. Beata Gugulska –  trener i przedsiębiorca, która specjalizuje się w budowaniu zwycięskich zespołów, zdradzi techniki zwiększenia sprzedaży w biznesie. Agnieszka Kluczka- coach i specjalistka w dziedzinie bankowości pokaże 3 kroki do niezależności finansowej kobiet. Z kolei Olga Wilińska – właścicielka firmy IBI.pl opowie o tajemnicach reklamy. Na deser, Aneta Strelau obali dietetyczne mity i wyjaśni, dlaczego diety nie działają.

Dziewczyny, doceńcie siebie.  Was też stać na sukces!

Zapraszamy 07 czerwca 2018 o godz. 9:00,  Aula A2

Contact to Career Office