To był Dzień Otwarty – inny niż wszystkie. W hallu głównym naszych uczelni zaprezentowaliśmy wszystkie kierunki studiów obu szkół – Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Odwiedziło nas wielu chętnych, również z rodzinami, którzy otrzymali informatory i cenniki, poznali wykładowców i studentów. Uzyskali rzetelne dane na temat studiów, bogatego systemu stypendialnego oraz wsparcia dla osób niepełnosprawnych.

W aulach odbyły się zaś świetne, otwarte wykłady i warsztaty. Można było zwiedzić całą uczelnię (np. wystawę prac architektonicznych studentów Architektury) oraz wziąć udział w grze sprawdzającej kompetencje, którą prowadzili eksperci z uczelnianego Biura Karier.

Wielkim zainteresowaniem cieszyło się stanowisko Instytutu Konfucjusza, w którym odbywały się warsztaty prowadzone przez rodowite Chinki. Na co dzień uczą w Vistuli języka mandaryńskiego.

Na uczestników Dnia Otwartego czekał słodki poczęstunek, napoje, prezenty i niezwykle atrakcyjna oferta – do 50 procent zniżki za pierwszy rok studiów.

W wydarzeniu licznie wzięli udział nasi znakomicie wykładowcy. Dzięki ich zaangażowaniu odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania ofertą Vistuli oraz aplikacji na studia.
W przyszłym roku Dzień Otwarty odbędzie się w czerwcu i we wrześniu. Liczymy na duży odzew i owocną współpracę.