Wirtualne targi pracy JobDay 2020!

Zarejestruj się

Zakończyły się rozgrywki Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w piłce siatkowej kobiet w sezonie 2019/20. Zespół Uczelni Vistula zajął w tych zawodach II miejsce. Triumfował też w Varsoviadzie, wygrywając już szósty rok z rzędu.

Nasze siatkarki awansowały również do finału Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 20-23 października w Krakowie.

Osiągnięcia zespołu AZS Vistula są dla nas wszystkich powodem do dumy i wielkiej satysfakcji. Choć z powodu pandemii sezon był wyjątkowo trudny, nasze zawodniczki wykazały się ogromną ambicją, walecznością i hartem ducha.

Tradycje siatkarskie są coraz silniejsze w naszej uczelni. Regularnie meldujemy się w strefie medalowej uczelni niepublicznych. W zeszłym roku siatkarki z AZS Vistula wywalczyły w tej kategorii Mistrzostwo Polski.

Serdecznie gratulujemy!

Skład zespołu: