To wyjątkowa oferta skierowana do studentów trzech ostatnich semestrów (5, 6 i 7) kierunku Informatyka w AFiB Vistula.

Jeśli chcesz mieć kontrolę nad zarządzanymi projektami, osiągnąć planowane cele i posiąść praktyczną wiedzę na temat zarządzania firmą, a co za tym idzie, odnieść sukces – koniecznie weź w nich udział.

W programie są bezpłatne:

• wizyty studyjne w największych firmach IT w Warszawie;
  • zajęcia warsztatowe z przedsiębiorczości;
  • jedno do wyboru szkolenie (PRINCE2, ITIL, TOGAF, BPMN), po polsku lub angielsku, które skończy się certyfikowanym egzaminem;
  • zajęcia dodatkowe realizowane wspólnie z pracodawcami

Szkolenia kosztują od 2700 do 4000 zł. Studenci Uczelni Vistula odbędą je za darmo.

Ceny

Jesteś zainteresowany? Przyjdź do pokoju 329 Biuro Projektów lub napisz na adres: vistulacert@vistula.edu.pl

Jesteś zdecydowany? Zapisz się na wybrane szkolenia na: e-kariera.vistula.edu.pl/BazaRozwojuSzkolenia

Rekrutacja trwa.

Liczba miejsc jest ograniczona!