Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula otwiera przed studentami kierunku Turystyka i Rekreacja nowe możliwości rozwoju. Dzięki umowie podpisanej z Business and Hotel Management School (BHMS) w Lucernie mają możliwość wyjechać do Szwajcarii i studiować w BHMS oraz zdobyć potrójny dyplom licencjacki (Vistula, BHMS i Robert Gordon University).

Studia licencjackie
O wyjazd do BHMS w Lucernie mogą starać się studenci studiów licencjackich wszystkich specjalności na kierunku Turystyka i Rekreacja, którzy:

• skończyli 4-ty semestr studiów licencjackich;
  • mają zaliczone 120 ECTS;
  • prezentują znajomość języka angielskiego na poziomie IELTS 6.0.

Program obejmuje dwa semestry studiów w BHMS na wybranych kierunkach:

• Hotel & Hospitality Management;
  • Culinary Art.

Studia magisterskie
O wyjazd do BHMS na studia magisterskie mogą starać się studenci, którzy:

• są absolwentami studiów licencjackich w Vistuli;
  • prezentują znajomość języka angielskiego na poziomie IELTS 6.0.

W BHMS mogą podjąć studia na następujących kierunkach:

• International Hospitality Business Management;
  • Global Business Management.

Po roku studiów w BHMS studenci otrzymują podwójny dyplom (BHMS i Robert Gordon University). Jeśli będą kontynuować przez rok studia w Vistuli otrzymają potrójny dyplom.

Studenci, którzy ukończyli I rok studiów magisterskich w Vistuli i kontynuowali studia w BHMS, zdobyli 60 ECTS i mają udokumentowaną znajomość języka angielskiego na poziomie IELTS 6.0. otrzymują potrójny dyplom.

Każdy program w BHMS obejmuje 6 miesięcy zajęć oraz 6 miesięcy płatnej praktyki w Szwajcarii lub za granicą.

BHMS jest członkiem założonej w 1928 r. grupy szkół Bénédict Switzerland. Misją uczelni jest zapewnienie wyższego wykształcenia tym, którzy chcą odnieść sukces. Bénédict School jest jedną z największych prywatnych organizacji edukacyjnych w Szwajcarii i kształci każdego roku ponad 15 000 studentów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

BHMS w Lucernie przygotowuje swoich studentów do pełnienia przyszłych funkcji kierowniczych w branży turystycznej i hotelarskiej. We współpracy z Robert Gordon University of Aberdeen w Wielkiej Brytanii oferuje tytuł Bachelor of Arts, dyplom MBA/PGD oraz tytuł MBA.

W sprawie szczegółów dotyczących studiów w BHMS oraz warunków prosimy kontaktować się z Leonidem Markusykiem w International Office: l.markusyk@vistula.edu.pl, +48 501 29 49 52.