Firma Websynergia właściciel portali internetowych i twórca aplikacji webowych zaprasza na „Szybki start w Ruby on Rails” . Jesteś studentem Akademii Finansów i Biznesu Vistula i chcesz pogłębić swoją wiedzę w zakresie Ruby on Rails! Przyjdź i sprawdź!

Dla najlepszych słuchaczy Geeklabs:

1. warsztaty dla zaawansowanych
  2. staże w naszej firmie
  3. dalsza możliwość budowania z nami swojej ścieżki rozwoju

Terminy kursów:

• 8 listopad (sobota) w godzinach 8:00 – 11:00 w sali 125
  • 9 listopad (niedziela) w godzinach 12:30 – 15:30 w sali 126

Więcej informacji na stronie www.geeklabs.pl

Szkolenie prowadzone w języku polskim. Mile widziane własne laptopy.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw