Strona główna / News / Tej szczególnej zimy pomagajmy z Lions Club Warszawa Gentium i Caritas Polska!

Tej szczególnej zimy pomagajmy z Lions Club Warszawa Gentium i Caritas Polska!

kobieta, pomoc, wolontariat, koszyk

Takiej zimy jeszcze nie było. Z powodu pandemii to wyjątkowo okrutny czas.
Z największymi problemami borykają się seniorzy. Są często schorowani, samotni i wykluczeni. Wyrwijmy ich ze strefy cienia. Pomóżmy razem z Lions Club Gentium i Caritas Polska.

Każdy z nas może zostać wolontariuszem Lions Club Warszawa Gentium, o ile jest zdrowy i razem z nami chce nieść pomoc osobom najbardziej potrzebującym, zwłaszcza ludziom starszym i schorowanym. Pomoc jest szczególnie potrzebna przy robieniu zakupów* dla seniorów w różnych częściach Warszawy, w tym w Śródmieściu, na Mokotowie i Ursynowie. Jedyne, czego potrzebujesz, to trochę Twojego czasu, uśmiech i dobre słowo.

Lions Club Warszawa Gentium jest częścią największego na świecie stowarzyszenia humanitarnego, akredytowanego przy ONZ, które pomaga ludziom lokalnie i globalnie poprzez wolontariat. Lions Club Warszawa Gentium jest organizacją wielonarodową. Skupia Włochów, Niemców, Brytyjczyków, Amerykanów, Japończyków oraz przedstawicieli wielu innych krajów, którzy mieszkają w Polsce. W jej działalności priorytetem jest ochrona środowiska, walka z cukrzycą i chorobami nowotworowymi dzieci. W czasach pandemii pomaga najbardziej dotkniętym przez zarazę.

Na poziomie Vistuli pomoc jest organizowana przez dr Agnieszkę Uflewską, Koordynatorkę ds. Internalizacji oraz dr. Toma Hashimoto, wykładowcę ekonomii i jednocześnie członka Lions Club Warszawa Gentium. Tom chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z Caritas i Lions Club Warszawa Gentium, a Lions Club Warszawa Gentium z przyjemnością wystawi poświadczenia upamiętniające Twoje zaangażowanie.

Bądźmy razem tej szczególnej zimy!

Agnieszka: a.uflewska@vistula.edu.pl

Tom: t.hashimoto@vistula.edu.pl

#PomocdlaSeniora

*Organizacja zwraca koszty zakupów na podstawie przedstawionych rachunków.