Dni otwarte online już od 24.08.2020

Zapisz się

Nie czekaj z rozpoczęciem studiów do października. Wykorzystaj szansę, jaką dają ci Uczelnie Vistula. Rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Nabór potrwa do 15 marca 2020 r.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś studiów lub zastanawiasz się nad zmianą kierunku albo podjęciem studiów równoległych – droga otwarta. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to uczelnie, w których jest prowadzona zarówno rekrutacja zimowa, jak i rekrutacja letnia. Od grudnia do marca trwa nabór na semestr letni, który zaczyna się w lutym, natomiast od lipca do października – na semestr zimowy.

Wyselekcjonowane kierunki przyszłości

Rekrutacja prowadzona dwa razy w roku jest odpowiedzią na oczekiwania osób, poszukujących optymalnego rozwiązania. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula właśnie ruszyła rekrutacja na semestr letni. Sprawdź bogatą ofertę uczelni. Znajdziesz w nich studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, a także podyplomowe, których programy są stale dostosowywane do potrzeb rynku pracy i oczekiwań studentów. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, w tym również online – z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Uczelnia prostudencka

Uczelnie Vistula oferują unikatowe warunki studiowania. Będziesz uczył się i zdobywał doświadczenie w ambitnym, międzynarodowym środowisku. Pod opieką opiekunów biznesowych oraz wybitnych wykładowców zdobędziesz wiedzę, która będzie ci potrzebna w przyszłości. Dzięki Programowi Mentoringu rozwiniesz swój indywidualny potencjał. Biuro Karier pomoże ci rozwinąć pożądane na rynku kompetencje i nawiązać kontakty z biznesem. Otrzymasz dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży, również w ramach unijnych programów. Dwa razy w roku będziesz mógł wziąć udział w Targach Pracy. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera zaplanujesz swoją ścieżkę rozwoju.

Vistula – wyjątkowe korzyści

W trakcie studiów w Uczelniach Vistula możesz zdobyć uznawane na całym świecie licencje i certyfikaty. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest jedną z nielicznych szkół wyższych w Polsce, które posiadają pełny zakres akredytacji ACCA. Dzięki intensywnej współpracy międzynarodowej prowadzonej przez nasze uczelnie możesz skorzystać z programów zagranicznej wymiany studenckiej. Umowy zawarte z Centria University of Applied Sciences w Finlandii oraz z B.H.M.S. w Szwajcarii dają szanse zdobycia podwójnego lub nawet potrójnego dyplomu.

Aplikuj online już teraz!

STUDIA ONLINE

ZOBACZ KIERUNKI AFIB VISTULA