Picsss

Chcesz mieć wpływ na rozwój uczelni? Wiesz czego brakuje studentom, masz głowę pełną pomysłów i chcesz wprowadzić to w życie – kandyduj do Samorządu Studenckiego Grupy Uczelni Vistula! Poznasz nowych ludzi i zdobędziesz nowe doświadczenia. Każdy student ma głos i każdy może zgłosić swoją kandydaturę.

Termin zgłaszania kandydatów – 12-24.10.2018 r.
• zgłaszanie odbywa się online
• chętni zgłaszają się sami

Głosowanie – 24-31.10.2018 4
• glosowanie odbywa się online
• każdy student może oddać dwa glosy

Ogłoszenie wyników głosowania – 01.11.2018 r.

Startuj w wyborach! Wybierz swoich przedstawicieli!

ZGŁOŚ SIĘ!

Contact to Career Office