Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w uczelni? Lubisz działać na rzecz dobra wspólnego, jesteś kreatywny, ambitny i potrafisz inspirować innych?

Nie wahaj się – kandyduj do Samorządu Studenckiego Uczelni Vistula! Spełnisz się, poznasz nowych ludzi, zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz kompetencje społeczne.

Terminarz:

• rejestracja kandydatur jest otwarta od 28 października do 14 listopada;
  • kampania wyborcza potrwa od 16 do 27 listopada;
  • głosowanie odbędzie się online w dniach 22-28 listopada;
  • ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada.

Regulamin Samorządu Studenckiego

1. Członkiem Samorządu Studenckiego może być każdy student drugiego i kolejnych semestrów studiów.
  2. Członkiem Zarządu Samorządu Studenckiego może być każdy student drugiego i kolejnych lat studiów.
  3. Student AFiB Vistula może być członkiem tylko Samorządu Studenckiego AFiB Vistula.
  4. Student SGTiH Vistula może być tylko członkiem Samorządu Studenckiego SGTiH Vistula.

Wybory do Samorządu Studenckiego odbywają się zgodnie ze ściśle określonymi regułami.

1. Wszystkie wybory do Samorządu oraz decyzje o przyjęciu lub wykluczeniu kandydatów nadzoruje Dział Aktywności Studenckich oraz Przewodniczący Samorządu.
  2. Wszystkie materiały wyborcze powinny być zaakceptowane przez Dział Aktywności Studenckich.
  3. Kandydat, który niszczy materiały innych kandydatów lub przeszkadza w ich kampaniach, może zostać wykluczony.
  4. Materiały kampanijne nie mogą obrażać żadnego z kandydatów.

Zgodnie z regulaminem Działu Aktywności Studenckich materiały wyborcze muszą spełniać określone warunki. Obowiązuje zakaz:

• łamania przepisów regulaminu wewnętrznego Uczelni;
  • naruszania zasad regulaminu Facebooka i Instagrama;
  • łamania prawa europejskiego i polskiego oraz praw człowieka, promowania jakiejkolwiek formy dyskryminacji lub mowy nienawiści;
  • poniżania, ośmieszania i obrażania innych kandydatów.

Materiały muszą zawierać w opisie imię i nazwisko. Maksymalna długość filmu promocyjnego to 45 sekund, do tego czysty dźwięk, dobre światło, dobra jakość i format.

Startuj w wyborach! Wybierz swoich przedstawicieli!

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ.