Student Council

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w uczelni? Lubisz działać na rzecz dobra wspólnego, jesteś kreatywny, ambitny i potrafisz inspirować innych?

Nie wahaj się – kandyduj do Samorządu Studenckiego Uczelni Vistula! Spełnisz się, poznasz nowych ludzi, zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz kompetencje społeczne, tak bardzo cenione na rynku.

Zasady wyborów są następujące:

• chętni sami zgłaszają swoją kandydaturę w terminie od 26 września do 2 października;
  • głosowanie odbywa się online w terminie od 9 do 16 października.

Startuj w wyborach! Wybierz swoich przedstawicieli!