Twoja Przyszłość Zaczyna Się Dziś! Rozpoczynamy Rekrutację! - Uczelnia Vistula

Stresujesz się i nie możesz spać? Masz maturę, a może już jakieś studia skończyłeś i nie wiesz co robić dalej? Postaw na zdobywanie wiedzy i rozwój. Weź pod uwagę pasję, ale także wymagania rynku. My go uważnie śledzimy i podążamy za postępującymi zmianami. Wiemy, co jest na topie.
Nasza Uczelnia ma w ofercie ponad 40 kierunków i specjalizacji przygotowanych na najwyższym europejskim poziomie.
Możesz wybierać wśród studiów I i II stopnia. Dla licencjatów, inżynierów i magistrów, mamy też bogatą ofertą studiów podyplomowych. Możesz studiować po polsku i po angielsku, a także on-line – to bardzo modna tendencja i daje ogromne możliwości.

Z pewnością znajdziesz propozycję skrojoną specjalnie dla ciebie, a nasza Uczelnia stanie się Twoim miejscem:
• nasz nowoczesny kampus stanie przed tobą otworem
• szybko zaaklimatyzujesz się – program mentorski powstał, by wspierać nowych studentów
• najwybitniejsi specjaliści będą przekazywać ci wiedzę i umiejętności praktyczne
• bogaty program stypendialny pomoże ci realnie obniżyć koszty studiów
• będziesz mógł działać w wielu istniejących już kołach naukowych lub założyć nowe
• Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości pomoże postawić ci pierwsze kroki w biznesie
• jeśli jesteś fanem sportu – nasz AZS jest właśnie dla ciebie
• w ramach programu Erazmus będziesz mógł studiować także za granicą -umożliwiamy naukę w 40 krajach

Studia to nauka, ale także przyjaźnie, które mogą przetrwać całe życie. Na naszej Uczelni będziesz miał wyjątkowe możliwości . Poznasz tu ludzi z 80 krajów świata. Jesteśmy najbardziej umiędzynarodowioną szkołą wyższą w Polsce.

Zajmujemy też czołowe miejsca w rankingach uczelni niepublicznych Perspektyw. Od lat mamy certyfikat Uczelni Liderów.
Wiemy jak pogodzić naukę, pracę i pasje. Tu z niczego nie musisz rezygnować – możesz rozwijać się w każdym obszarze.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw