Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula włączają się w pomoc płonącej Australii. Wśród studentów i pracowników uczelni trwa zbiórka pieniędzy, które zasilą WWF Australia. Wszyscy, którzy zapiszą się teraz na studia w Vistuli również będą mieli swój udział w ratowaniu koali oraz innych australijskich zwierząt.

W wyniku apokaliptycznych pożarów buszu w Australii zginęło już ponad 1,25 mld zwierząt. Spalonych zostało ponad 10 milionów hektarów ziemi i to wcale nie koniec, pożary mogą trwać nawet do marca, niosąc ból i cierpienie.

Zwierzęta, które udało się uratować z płomieni i te, które w pożarach straciły swoje schronienia, potrzebują natychmiastowej pomocy. Wobec takiej tragedii nie można być obojętnym. Uczelnie Vistula prowadzą wśród studentów i pracowników zbiórkę pieniędzy, które zasilą WWF Australia. Wszyscy polscy kandydaci, którzy zapiszą się na studia w Vistuli również pomogą odbudować lasy oraz zniszczone siedliska koali, kangurów i innych zwierząt, ponieważ każde 100 zł z ich pierwszego czesnego trafi do australijskiego WWF.

Rekrutacja na semestr letni w Uczelniach Vistula trwa w najlepsze – sprawdź naszą ofertę. Nowi studenci zasilą naszą wielokulturową społeczność, która liczy ponad 7 tysięcy osób pochodzących ze 100 krajów. To państwa, które tak jak Australia, borykają się ze zmianami klimatu. Wzrost temperatury to problem nas wszystkich. Potrzebna jest więc mądrość, empatia i solidarność. Ziemia jest tylko jedna.

Link do zweryfikowanej zbiórki WWF Australia: https://www.facebook.com/donate/577898179456421/