Internet to nie wszystko. W komunikacji nadal liczy się bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Dlatego nieustannie popularnością cieszą się targi – również te edukacyjne. Są one miejscem spotkań, inspirujących rozmów, nawiązywania ciekawych relacji i doskonałą platformą wymiany informacji nt. ścieżek kształcenia, które zagwarantują rozwój i sukces.

Przed nami kilka takich wydarzeń:

• 4 marca – XIX Targi Edukacyjne w Płońsku,
  • 6 –7 marca – XXXIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2020, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie,
  • 10 marca – Skierniewicki Salon Edukacyjny w Skierniewicach,
  • 16 marca – XII Targi Szkół Wyższych w Mińsku Mazowieckim.

W trakcie marcowych targów swoją ofertę przedstawi kilkadziesiąt uczelni, w tym Uczelnie Vistula, które będą reprezentować eksperci z Biura Karier, studenci zaangażowani w program mentoringu oraz przedstawiciele samorządu studenckiego. To będzie wyjątkowa okazja do zaprezentowania kierunków studiów, a także do wymiany opinii i doświadczeń.

Młodzież będzie mogła poznać atuty Uczelni Vistula, wśród których są

• wybitni wykładowcy;
  • prestiżowe akredytacje;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • współpraca z biznesem;
  • studia również w trybie on-line;
  • międzynarodowe środowisko;
  • wszystkie kierunki prowadzone także po angielsku;
  • wsparcie studentów i absolwentów na rynku pracy.

W Uczelniach Vistula studenci rozwijają zarówno kompetencje twarde, jak i miękkie, które zapewnią im sukces w przyszłości.