Dni otwarte online już od 24.08.2020

Zapisz się

Po kilku tygodniach działalności wyłącznie zdalnej Biuro Rekrutacji Uczelni Vistula ponownie otwiera przed tobą drzwi. Od 27 maja 2020 r. jesteśmy do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na wyjątkowe studia, których nie znajdziesz w innych uczelniach.

Biuro Rekrutacji Uczelni Vistula czeka na ciebie. Pamiętaj jednak o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, bo twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Prosimy więc o:

• dezynfekcję rąk,
  • noszenie maseczek,
  • zachowanie bezpiecznego dystansu.

Sprawdź wyjątkową ofertę Uczelni Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula oferują starannie wyselekcjonowane kierunki przyszłości i unikatowe specjalności, których nie znajdziesz w innych uczelniach. Sprawdź nasze studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, a także podyplomowe. Ich programy są stale monitorowane i na bieżąco dostosowywane do zmian zachodzących na świecie. Programy odpowiadają potrzebom rynku pracy i oczekiwaniom studentów. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, w tym również online – z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie. Vistula jest liderem w nauczaniu zdalnym. Od sześciu lat z sukcesem prowadzi profesjonalnie przygotowane studia w trybie online.

Vistula – wybitni wykładowcy i cenne certyfikaty

W Uczelniach Vistula będziesz uczyć się i zdobywać doświadczenie w ambitnym, międzynarodowym środowisku. Pod opieką opiekunów biznesowych oraz wybitnych wykładowców zdobędziesz wiedzę, która będzie ci potrzebna w przyszłości. Rozwiniesz też kompetencje społeczne, dzięki którym łatwiej osiągniesz wytyczone cele.

W trakcie studiów możesz zdobyć uznawane na całym świecie licencje i certyfikaty. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest jedną z nielicznych szkół wyższych w Polsce, które posiadają pełny zakres akredytacji ACCA, a specjalność „Zarządzanie projektami w organizacji” na kierunku Zarządzanie zdobyła cenną akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC). Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula może zaś poszczycić się prestiżową akredytacją THE ICE. To atuty nie do przecenienia.

Uczelnia otwarta na świat i ludzi

Dzięki intensywnej współpracy międzynarodowej prowadzonej przez Uczelnie Vistula możesz wziąć udział w programach zagranicznej wymiany studenckiej.

Umowy zawarte z Centria University of Applied Sciences w Finlandii oraz z B.H.M.S. w Szwajcarii dają możliwość zdobycia podwójnego lub nawet potrójnego dyplomu. To wielka szansa, która może zmienić twoje życie. Zyskasz cenne kompetencje, poznasz nowy kraj i kulturę oraz wielu nowych ludzi.

Dzięki unikatowemu Programowi Mentoringu Vistuli wzmocnisz swój indywidualny potencjał. Biuro Karier pomoże ci rozwinąć pożądane na rynku umiejętności i nawiązać kontakty z biznesem. Otrzymasz dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży, również w ramach unijnych programów. Dwa razy w roku będziesz mógł wziąć udział w Targach Pracy. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera precyzyjnie zaplanujesz swoją ścieżkę rozwoju i kariery.

Do zobaczenia w Biurze Rekrutacji!

Skorzystaj z naszych promocji