UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Uczelnie Vistula konsekwentnie pną się w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy. W tegorocznym zestawieniu najlepszych uczelni niepublicznych Akademia Finansów i Biznesu Vistula objęła czwarte miejsce, Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula weszła do pierwszej dziesiątki i awansowała na miejsce ósme. W niejednej kategorii prześcignęliśmy uczelnie publiczne.

To był kolejny ekstremalnie trudny rok dla polskiej edukacji. Uczelnie Vistula wychodzą jednak z niego obronną ręką. W prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021 Akademia Finansów i Biznesu Vistula obroniła pozycję lidera w umiędzynarodowieniu kształcenia i wskoczyła z piątego na czwarte miejsce wśród uczelni niepublicznych. Szczególnym powodem do satysfakcji jest również czwarte miejsce AFiB Vistula wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy 2021. Lokujemy się zaraz za SGH, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską.

Ogromny sukces odniosła też Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, która weszła do pierwszej dziesiątki, awansując z trzynastego miejsca na ósme. Szkoła rozwija się, uruchamia nowe kierunki i specjalności.

Sukces Uczelni Vistula w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021 jest wyrazem uznania dla naszych starań, by przygotować młodych ludzi jak najlepiej do pracy i życia. Kładziemy nacisk na praktyczny wymiar edukacji. Uczymy studentów tego, co jest im naprawdę potrzebne. Realizujemy programy, które dają wsparcie w nauce i rozwoju osobistym. Nasze studia online sprawdzają się zwłaszcza dziś, w dobie pandemii. Dają możliwość nauki bezpiecznej i elastycznej, z dowolnego miejsca na świecie.

Vistula kształci młodych ludzi ze stu krajów. Doceniają oni otwartość uczelni na świat, wielokulturowość środowiska studenckiego, wysoki poziom programów studiów po polsku i angielsku oraz posiadane, prestiżowe akredytacje. Akademia Finansów i Biznesu Vistula, jako jedna z niewielu szkół wyższych w Polsce ma pełen zakres akredytacji ACCA, co otwiera przed studentami szybką ścieżkę do międzynarodowej kariery w obszarze rachunkowości oraz finansów. Kierunek Zarządzanie może poszczycić się akredytacją PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), która potwierdza zaangażowanie uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula ma zaś akredytację THE-ICE, będącą znakiem najwyższej jakości kształcenia i prestiżu.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2021 to ważna wskazówka dla osób, które właśnie decydują, jakie studia wybrać. Są jednym z najbardziej rozbudowanych i najbardziej transparentnych zestawień edukacyjnych na świecie. Jego metodologię opracowuje Kapituła pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, byłego prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Więcej: https://2021.ranking.perspektywy.pl/ranking/ranking-uczelni-niepublicznych