W związku z realizacją strategii rozwoju Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, Właściciel SGTiR podjął uchwałę o zmianie nazwy naszej uczelni.

Od 1 marca 2019 roku SGTiR będzie nosiła nazwę: Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, a po angielsku Vistula School of Hospitality.

Uczelnia rozwija się, odpowiada na wyzwania przyszłości i poszerza swoją ofertę. Zmiana nazwy została dokonana, by lepiej komunikować obszary, w których specjalizuje się uczelnia i kierunki, w których podąża.

Naszym celem było też podkreślenie marki Vistula, pod którą prowadzimy działalność naukowo-dydaktyczną w ramach Grupy Uczelni Vistula.

Wraz ze zmianą nazwy nastąpiło też wydzielenie strony internetowej. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula ma teraz odrębną witrynę (www.vistulahospitality.edu.pl), którą będziemy rozwijać, aby jak najpełniej spełniała oczekiwania zarówno środowiska zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Wszystkie działy obsługujące kandydatów, studentów i pracowników Grupy Uczelni Vistula są nadal dedykowane obu uczelniom – Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.