Akademia Finansów i Biznesu Vistula została partnerem polskiego udziału w Wystawie Międzynarodowej EXPO Astana 2017 – jednej z najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych na świecie. Będziemy jedyną Uczelnią, której studenci będą mogli pracować w polskim pawilonie.

Szansę na trzymiesięczny wyjazd od 7 czerwca do 11 września 2017 r. ma 30 studentów ostatnich semestrów Stosunków Międzynarodowych i Ekonomii, którzy znają polski i rosyjski lub polski i angielski. Studenci AFiB Vistula będą pracować jako animatorzy – przewodnicy polskiej wystawy lub specjaliści ds. finansowo-ekonomicznych. Pieniądze na ich wyjazd pochodzą z dwóch realizowanych już projektów europejskich „Liczę na staż” i „Staże bez granic” (w ramach Programu Operacyjnego Wiedz-Edukacja-Rozwój). To ogromne wyróżnienie dla naszej uczelni, dowód na jej wysoki stopień internacjonalizacji i poziomu kształcenia.

Szczegółowych informacji o warunkach stażu udziela Biuro Karier Uczelni (parter, nr tel. 22 45 72 423, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00). Aplikacje można wysyłać do 17 kwietnia na adres m.kulis@vistula.edu.pl z dopiskiem Astana.

Wyjazd naszych studentów jest możliwy dzięki umowie zawartej przez AFiB Vistula, Ministerstwo Rozwoju i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.expo.gov.pl

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw