Bez znajomości języków obcych nie osiągniesz zawodowego sukcesu. Wysokie kompetencje językowe pozwalają lepiej poczuć się na rynku pracy i szybko piąć się po szczeblach zawodowej kariery.

Zwykle potrzebny jest jednak certyfikat. Testy językowe pozwalają bowiem pracodawcom zweryfikować twoje umiejętności. Jednym z najpopularniejszych i ogólnie rozpoznawalnym egzaminem jest TOEIC. Zaufało mu już 14 tysięcy organizacji w 160 krajach, bo sprawdza to, co najważniejsze – praktyczne umiejętności języka angielskiego.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest partnerem twórcy testu – organizacji ETS Global, jednym z 13 akredytowanych ośrodków egzaminacyjnych w Polsce i jedynym w Warszawie.

W najnowszej światowej kampanii promocyjnej testu TOEIC nasza uczelnia gra główną rolę. Wystąpili w niej wykładowcy i studenci:

ETS Global to największa na świecie niezależna organizacja badająca umiejętności edukacyjne. Uznawana jest za lidera tworzenia systemów oceny wiedzy.

Główna siedziba firmy mieści się w Princeton, w stanie New Jersey w USA, a biura działają na wszystkich kontynentach.