Studiujesz Informatykę w Grupie Uczelni Vistula? Zastanawiasz się jak wygląda praca informatyka? Serdecznie zapraszamy do udziału w Vistula Web Warsaw summer camp, trwającego od 20 czerwca do 20 lipca, podczas którego poczujesz prawdziwą atmosferę informatycznych przedsiębiorstw. Praktyczne zajęcia odbywać się będą codziennie w godz. 10:00-16:00 w kampusie Grupy Uczelni Vistula w grupach 10-osobowych.

Nauczysz się:

1. Git jako system kontroli wersji
  2. HTML / CSS / JS
  3. NodeJS + Express.js na stronie serwera
  4. MongoDB + Mongoose jako baza danych dla aplikacji internetowych

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim i jest skierowane jest do studentów Informatyki Grupy Uczelni Vistula. Zgłoszenia należy przesyłać do 12 czerwca wypełniając formularz znajdujący się TUTAJ. O udziale w Vistula Web Warsaw summer camp decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału to 1000 zł. Wszystkie pytania można kierować na adres: y.nikan@vistula.edu.pl.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: