Jesteś świeżo upieczonym maturzystą? A może licealistą, który z egzaminem dojrzałości zmierzy się w nadchodzącym roku szkolnym? Świat gier to Twój świat? Zapraszamy Cię 23-25 września do Ptak Warsaw Expo, gdzie odbędzie się największe wydarzenie gamingowe w Polsce!

Targi GOODGAME to nic innego jak wielkie święto każdego gracza. W programie targów organizatorzy zaplanowali e-sportową rywalizację pod okiem YouTuberów, turniej Cosplay, Turniej Heartstone strefy tematyczne oraz wiele innych atrakcji.
Podczas wydarzenia, wśród licznej grupy wystawców znajdzie się również Akademia Finansów i Biznesu Vistula! Będzie to dobra okazja, by porozmawiać ze studentami i pracownikami uczelni, uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie i poznać ofertę studiów Programista gier komputerowych.

Do zobaczenia 23, 24 i 25 września w PTAK WARSAW EXPO, Al. Katowicka 62, Nadarzyn, Hala F.

Uwaga: pierwsze 40 osób, które zgłoszą się do przedstawiciela Uczelni (Tshirt z logo Vistuli) pod wejściem głównym do hali F i podadzą hasło „Vistula – good choice!” otrzymają bilet wstępu za darmo!

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: