Warszawski Salon Maturzystów 2017 - Uczelnia Vistula

Tysiące młodych ludzi odwiedziło 11 edycję Warszawskiego „Salonu Maturzystów” Perspektywy 2017. To jedna z największych w Polsce kampanii edukacyjno-informacyjnych, która co roku odbywa się w 16 miastach Polski. W warszawskim, pierwszym z serii „Salonów” uczestniczyło blisko 70 uczelni z kraju i za granicy, w tym Grupa Uczelni Vistula. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję porozmawiania z przedstawicielami uczelni, poznania ich oferty i dopytania o najważniejsze dla siebie kwestie, dotyczące m.in. stypendiów i staży. Przyszli studenci brali również udział w ciekawych wykładach poświęconych budowaniu swojej ścieżki kariery i studiom za granicą, oraz uczestniczyli w indywidualnych spotkaniach z doradcami zawodowymi.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw