Dni otwarte online już od 21.09.2020

Webinar

Koniec roku akademickiego już niedługo. Jeśli jesteś studentką lub studentem ostatniego roku studiów I lub II stopnia, po polsku lub angielsku, z pewnością masz wiele pytań dotyczących:

• procedury składania pracy;
  • przebiegu obrony;
  • legalizacji pobytu po obronie;
  • możliwości zawodowych;
  • programu Erasmus dla absolwentów.

Wszystkie procedury wyjaśnimy podczas webinaru, który odbędzie się 24 kwietnia 2020 r. Odpowiemy na wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Webinar w języku polskim

• 15: 00 – 15:10 – powitanie – dr hab. Wawrzyniec Konarski, rektor AFiB Vistula
  • 15: 10 – 15:15 – powitanie – dr hab. Jolanta Żyśko, rektor SGTiH Vistula
  • 15: 20 – 16:00 – procedura i tryb składania pracy dyplomowej, krok po kroku –