Dni otwarte online już od 21.09.2020

Webinar Cz2

Część 1 webinaru skierowanego do studentów ostatniego roku studiów licencjackich i magisterskich miała formę ogólnej informacji przekazanej przez władze Uczelni Vistula.

Część 2 pozwoli wam wyjaśnić, krok po kroku, procedurę składania prac dyplomowych. Wydarzenie będzie miało formę interaktywną. Studenci będą zadawać pytania, my odpowiemy.

Zapraszamy 30 kwietnia 2020 r.:

• 15:00 – 16:30 – webinar w języku polskim (dr Maria Gasińska);
  • 17:00 – 18:30 – webinar w języku angielskim (Davut Aslan).

Link do spotkania otrzymacie drogą mailową.