Kurz, gwar, świetna muzyka i jeszcze lepsza zabawa!
21.Przystanek Woodstock to już historia, której Akademia Finansów i Biznesu Vistula stała się częścią. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu!

Mówi się o nim „Najpiękniejszy Festiwal Świata”, impreza ta jest bowiem formą podziękowania wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która rokrocznie w styczniu przeprowadza zbiórki na rzecz zakupu sprzętu na oddziały medyczne szpitali i prowadzenie ogólnopolskich programów medycznych.

Tegoroczna edycja imprezy obfitowała w wydarzenia. Gwiazdami „przystanku” był m.in. Shaggy oraz grupa Within Temptation. Na festiwalowej scenie zaśpiewało także kilkadziesiąt zespołów z Polski.

Organizowany w Kostrzynie nad Odrą festiwal to jednak nie tylko święto muzyki. Istotnym elementem całego wydarzenia jest także Akademia Sztuk Przepięknych w której woodstokowicze spotykają się z inspirującymi ludźmi: dziennikarzami, sportowcami, czy aktorami. Podczas kilkudniowego wydarzenia odbywają się także warsztaty, spektakle teatralne, kursy nauki pierwszej pomocy. Na festiwalu odwiedzić można także „strefy specjalne”, gdzie w specjalnych namiotach organizowane są niezależne wydarzenia i prezentowane inspirujące informacje.

W tym roku uczestnicy imprezy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wybór studiów mogli odwiedzić namiot Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Nasi studenci w kolorowych koszulkach „Hello Future” z wielką chęcią opowiadali zainteresowanym o tym jak ważny jest wybór odpowiedniego kierunku studiów… i świetna atmosfera panująca na uczelni. Jesteśmy przekonani, że w nowym roku akademickim próg uczelni przekroczą tegoroczni festiwalowicze!

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: