UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Drodzy Państwo,

Wracamy w mury Uczelni od nowego roku akademickiego. Powraca nadzieja na odnowienie naszej akademickiej wspólnoty po okresie izolacji, jakiej musieliśmy się poddać. Stymuluje to naszą motywację ku doskonaleniu tego, co stanowi kwintesencję naszych relacji, czyli ku utrwalaniu tej wspólnoty na każdym jej poziomie.

Życzę kadrze naukowo-badawczej, dydaktykom, administracji i naszym studentom, bez których nasza praca nie miałaby sensu, abyśmy powracając w mury Uczelni, tworzyli jej pomyślność pod każdym względem i umieli okazywać sobie wzajemnie szacunek i życzliwość.

Vivat Academia!

Rektor