UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Akademia Finansów i Biznesu Vistula i KPMG w Polsce zawarły umowę o współpracy. To otwiera przed naszą uczelnią nowe możliwości, a naszym studentom daje wyjątkową szansę poznania branży audytorsko-doradczej „od środka”, zdobycia doświadczenia i przygotowania do pracy w jednej z największych firm tego sektora na świecie.

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest jak najlepsze przygotowanie studentów do przyszłej kariery zawodowej. Zależy nam, aby uczyli się tego, co będzie im potrzebne w przyszłości i zdobywali kompetencje, dzięki którym osiągną sukces. Cenimy i wspieramy ich ambicje oraz zaangażowanie. Kształcimy przecież dla rynku pracy i zgodnie z jego potrzebami.

Uczelnia realizuje te cele współdziałając z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Nawiązanie współpracy z KMPG w Polsce jest niezwykle ważnym elementem tej strategii. Robimy to dla naszych studentów.

W ramach zawartej umowy spółka utworzy program stypendialny dla wyróżniających się studentów kierunku Finanse i rachunkowość, którzy biegle mówią po polsku. Stypendium jest powiązane z obowiązkiem pracy w KPMG w Polsce przez 18 miesięcy. Firma będzie także organizować staże i praktyki oraz współorganizować konferencje, debaty, sympozja i seminaria. Nasi studenci będą więc rozwijać się i zdobywać praktyczną wiedzę od najlepszych. Mają szansę współtworzyć jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie.

KPMG w Polsce jest częścią globalnej organizacji niezależnych firm audytorsko-doradczych. Od 31 lat świadczy profesjonalne usługi na polskim rynku. Działalność firmy obejmuje:

• doradztwo podatkowe,
  • doradztwo biznesowe,
  • doradztwo prawne,
  • doradztwo transakcyjne,
  • usługi księgowe,
  • IT i technologie.

KPMG w Polsce pracuje zarówno dla międzynarodowych korporacji, dużych firm polskich oraz podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wiedza i profesjonalizm jej pracowników stanowią unikalną wartość rynkową. Firma zatrudnia wysokiej klasy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów oraz absolwentów najlepszych uczelni polskich i zagranicznych, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają profesjonalne kwalifikacje zawodowe.

• Program stypendialny KPMG x AFiB Vistula - zasady rekrutacji