Noc Muzeów 2018 Na Vistuli - Uczelnia Vistula

To wielka satysfakcja dla całej Uczelni. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego potwierdziło, w procesie odwoławczym, silną pozycję  Akademii Biznesu i Finansów Vistula. Naukowa  kategoria A  dla Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych oznacza przynależność do grona najlepszych. Doceniono nasz potencjał i osiągnięcia naukowo-badawcze.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu ankiety ewaluacyjnej.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw