Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2015/2016.

Nauczyciele akademiccy mogą ubiegać się o wyjazd w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych lub szkolenia. Pracownicy mogą wyjechać w celach szkoleniowych.

Termin składania aplikacji (CV oraz list motywacyjny): do 15.12.2015 r. Aplikacje można składać osobiście: International office, p. 122 lub przesłać na adres  Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Contact to Career Office