W poniedziałek 22 maja 2017 r. na Placu Bankowym w Warszawie Ambasada Republiki Kazachstanu we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zorganizowała prezentację Międzynarodowej Wystawy EXPO Astana, która odbędzie się w stolicy Kazachstanu pomiędzy 10 czerwca a 10 września br. Otwarciu prezentacji na Placu bankowym towarzyszyli nasi studenci wraz z Dariuszem Dąbkiem – Dyrektorem Biura Projektów. Wystawę ze strony polskiej otworzyli: Andrzej Stefański – Komisarz Sekcji Polskiej Wystawy oraz Nina Dobrzyńska – Zastępca Prezesa PARP.

Przypominamy, ze studenci naszej Uczelni, jako jedynej w Polsce, odbędą staże zagraniczne jako członkowie personelu polskiego pawilonu. W tej chwili Uczelnia zrekrutowała już 25 osób, ale nadal dysponuje jeszcze kilkoma miejscami.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: