Już 10 czerwca żegnamy kolejny rok akademicki! Na uroczystość zapraszamy studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, moc atrakcji i niespodzianek!

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów I i II stopnia (świeżo upieczonym dyplomantem lub planujesz przystąpić do obrony w późniejszym terminie, tj. do 30.10.2016) nie może Cię zabraknąć na zakończeniu roku akademickiego, organizowanym przez Grupę Uczelni Vistula! Uroczystość odbędzie się 10 czerwca 2016 roku o godz. 18.00 w kampusie Uczelni,
przy ul. Stokłosy 3.

Formularz zapisu na uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego 2015/2016 znajduje się
TUTAJ

W dniu uroczystości nasi studenci otrzymają biret z wyhaftowanym logo Uczelni, będą mogli wypożyczyć togę, a także wykonać pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Sesja zdjęciowa.
W dniach 17-18 maja 2016, w godzinach 9.00-19.00 w sali 316 odbędzie się sesja zdjęciowa. Zdjęcie z sesji będzie umieszczone w pamiątkowej ramce razem z listem gratulacyjnym, którą otrzymacie podczas uroczystości. W sesji będą mogły wziąć, tylko osoby, który wypełniły formularz zapisu na uroczystość.

Koszt 70 zł obejmuje:

Biret akademicki z haftem (na własność)

Wypożyczenie klasycznej, czarnej togi

Pamiątkowa ramka ze zdjęciem oraz listem gratulacyjnym

Wspólne zdjęcie z koleżankami i kolegami z grupy oraz kadrą naukową

Kwotę 70 zł należy wpłacić na numer konta PL 49 2490 0005 0000 4520 8418 9996
w tytule podając swoje imię i nazwisko oraz nr albumu do 6 czerwca 2016 roku