Jakie programy operacyjne oraz priorytety będą w nowej perspektywie finansowej? Jakie będą dotacje unijne dla firm? Jakie zmiany będą w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz realizacji dofinansowanych projektów? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskacie Państwo uczestnicząc w naszych szkoleniach poświęconych funduszom europejskim 2014-2020.

Celem szkolenia jest kompleksowe zapoznanie uczestników z kluczowymi zmianami i zasadami w zakresie Nowej Perspektywy Finansowej. W ramach szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę o możliwościach realizacji projektów finansowanych z funduszy europejskich. Dowiedzą się między innymi:

• Jakie są najważniejsze zmiany dotyczące polityki spójności po 2013r.
  • Jakie nowe Programy Operacyjne będą realizowane.
  • Dla kogo przeznaczone są środki w ramach poszczególnych Programów Operacyjnych.
  • Jak skutecznie aplikować o wsparcie.
  • Jakich błędów można łatwo uniknąć

Szkolenie jest płatne i trwa 8 godzin, w dowolnie wybranym terminie spośród poniższych.

Godz. 9.00-17.00.

Terminy:

23.05.2017r.

07.06.2017r.

21.06.2017r.

Miejsce szkolenia: Warszawa, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3, Sala Senatu.

Absolwenci otrzymają Certyfikat Akademii Finansów i Biznesu Vistula ukończenia szkolenia „Fundusze Europejskie 2014-2020. Najważniejsze obszary wsparcia i zasady aplikowania o środki unijne w Nowej Perspektywie Finansowej”.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych osób, zarówno tych które nie mają doświadczenia związanego z pozyskiwaniem środków unijnych, jak również do wszystkich, którzy aplikowali i pozyskiwali środki unijne w ramach perspektywy 2007-2013 i chcą zapoznać się z nowymi zasadami obowiązującymi w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

Zgłoszenie do udziału w szkoleniu należy przesłać na adres mailowy lub zgłosić się osobi- ście w Sekretariacie Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń ul. Stokłosy 3, pok. 220, najpóźniej 7 dni przed terminem szkolenia.

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

ul. Stokłosy 3, pokój 220.

Dorota Cakar – tel. 22 457 23 63

Marzena Hinzmann – tel. 22 45 72 329