Zarabiaj Z Unibody! - Uczelnia Vistula

Szukasz pracy? Chcesz zarabiać zdalnie? Zostań Ambasadorem, dołącz do programu Unibody i otrzymuj za to wynagrodzenie!

Zadaniem nowych Ambasadorów będzie promowanie Grupy Uczelni Vistula wśród znajomych oraz udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące studiowania w Grupie Uczelni Vistula. Każdy z Ambasadorów będzie posiadał swój profil na platformie z opisem czym się zajmuje, w czym może pomóc i na jakie pytania związane ze studiowaniem jest w stanie odpowiedzieć.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 19 grudnia. Wymagana REJESTRACJA. Szczegółowe informacje związane ze spotkaniem (sala i godzina), zostaną wysłane do zarejestrowanych osób mailem.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw