Zarejestruj Się Jako Dawca Szpiku Podczas MWP Na Vistuli - Uczelnia Vistula

Jesteś zdrowy i pełnoletni? Weź udział w akcji CSR Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B” Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji oraz Fundacji DKMS i zarejestruj się w bazie dawców komórek macierzystych. Rejestracja będzie możliwa podczas całego Meetings Week Poland 2018, największego i najważniejszego wydarzenia branży spotkań w Polsce, które jest organizowane w kampusie Grupy Uczelni Vistula.

Zgłaszać się można w dniach 19-23 marca w godz. 10:00-16:00 w pokoju G2 na parterze kampusu. Nasi studenci-wolontariusze akcji będą przeprowadzać wstępny wywiad medyczny, pomogą w wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka. Cały proces jest prosty, bezbolesny i bezpieczny.

Studenci SKN „2B” już od pięciu lat realizują w trakcie Meetings Week Poland akcje CRS. Poprzednio propagowali aktywny styl życia i zbierali książki do domów dziecka.

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2009 roku. Do dzisiaj zarejestrowała i przebadała ponad 1 250 000 potencjalnych dawców. 4 800 osób oddało już swoje komórki macierzyste ratując życie tym, którzy potrzebują tego najbardziej.

Więcej o Meetings Week Poland TUTAJ.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw