UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

Ponad sto osób wzięło udział w kursach online na temat zarządzania czasem w pracy zdalnej. Szkolenia zostały zrealizowane od sierpnia do listopada 2021 r. w ramach Stypendium Rozwojowego Santander | Zarządzanie czasem w pracy zdalnej. Projekt był skierowany do studentów I i II stopnia, studiów podyplomowych, absolwentów (do 5 lat od ukończenia studiów) i pracowników administracyjnych, dydaktycznych oraz kadry zarządczej Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Dzięki wsparciu Santander Universidades pracownicy Grupy Uczelni Vistula opracowali dwa interaktywne kursy:

• Kompetencje w pracy zdalnej,
  • Narzędzia komunikacji w zespołach wirtualnych.

Uczestnicy kursów dowiedzieli się, jak organizować pracę i naukę podczas zajęć zdalnych. Jest to cenna umiejętność nie tylko w czasie pandemii, ale też na przyszłość, ponieważ żyjemy w czasach przyśpieszonej cyfryzacji.

Uczestnicy, którzy ukończyli cały kurs, mieli także możliwość wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. Zadaniem konkursowym była praca pisemna lub prezentacja na temat: „Jak najlepiej radzisz sobie z wyzwaniami w pracy zdalnej i co możesz zarekomendować innym?”. Autorzy 10 najlepszych prac otrzymali tablety Huawei – narzędzia bardzo przydatne podczas spotkań online. „Naprawdę bardzo doceniam możliwość uczestniczenia w konkursie poruszającym tematykę rozwoju społecznej świadomości dotyczącej zarządzania pracą zdalną – powiedział pracownik Vistuli, Artur Kobos. – Jako laureat dziękuję zespołowi Santander za możliwość uczestniczenia w konkursie. Uważam, że temat pracy zdalnej i nowych rozwiązań w systemie pracy jest bardzo istotny w ramach rozwoju pracowniczego”.

Wszystkim laureatom i uczestnikom kursu serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże w efektywnym wykorzystaniu zajęć prowadzonych przez Internet.

Osoby zainteresowane ciągłym rozwojem zapraszamy do korzystania z innych możliwości oferowanych przez Santander Universidades. Mogą bezpłatnie rozwijać kompetencje cyfrowe, miękkie, językowe i biznesowe. Wystarczy zarejestrować się na platformie www.santander-grants.com, wybrać program dla siebie i wypełnić formularz aplikacyjny.

Santander Universidades funkcjonuje w Polsce od ponad 10 lat. Zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym te działania i do rekrutacji na jubileuszowe programy rozwojowe: www.santander.pl/10lat.