Zarządzanie Na Topie   Absolwenci Vistuli Zarabiają Najwięcej! - Uczelnia Vistula

Tysiące młodych ludzi decyduje właśnie, jakie studia wybrać. Ważny jest nie tylko kierunek, ale także uczelnia, która otworzy drzwi do udanej kariery zawodowej i dużych pieniędzy. Zarządzanie na Akademii Finansów i Biznesu Vistula gwarantuje jedno i drugie. W rankingu ELA – ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych w kategorii „Zarządzanie” nasz kierunek znalazł się na 1. miejscu. Absolwent niestacjonarnych studiów II stopnia na wydziale Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiBV zarabia rok po ukończeniu uczelni średnio 9 193.10 zł brutto miesięcznie!

Ranking ELA, który bazuje na danych z ZUS jest wyjątkowym narzędziem. Dzięki niemu młodzi ludzie już na etapie wyboru kierunku studiów mogą analizować swoje szanse na rynku i planować ścieżkę kariery.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw