UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

Podejmując studia I lub II stopnia na kierunku Zarządzanie w AFiB Vistula możesz zdobyć podwójny dyplom. Naszym partnerem jest London South Bank University (LSBU). Realizowany w Vistuli program jest autoryzowany przez londyńską uczelnię pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia.

Podwójny dyplom to:

• pewność siebie;
  • wyjątkowe doświadczenie;
  • przewaga na rynku pracy.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula będzie rozwijać partnerstwo z LSBU. Współpraca obejmie w przyszłości także inne programy, wymianę studentów i wykładowców oraz wspólne działania badawcze.

LSBU (https://www.lsbu.ac.uk/) to tętniący życiem, międzynarodowy uniwersytet z wielkimi ambicjami. Jest jedną z pięciu największych uczelni w mieście. Kształci obecnie 18 tys. studentów z ponad 130 krajów. Uczelnia powstała w 1892 r. jako Borough Polytechnic Institute. Status uniwersytetu zyskała w 1992 r.

Wiele programów edukacyjnych oferowanych przez London South Bank University ma charakter praktyczny i jest akredytowanych przez organizacje zawodowe. Uczelnia jest laureatką nagrody za wspieranie przedsiębiorczości studentów Times Higher Education Awards.

Współpraca z LSBU jest elementem, który wzmacnia pozycję Akademii Finansów i Biznesu Vistula jako międzynarodowej szkoły biznesu. Daje szansę identyfikacji nowych możliwości w edukacji i zapewnia dywersyfikację w obszarze międzynarodowej rekrutacji studentów. Ma też znaczący wpływ na dalszy rozwój sieci absolwentów.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula posiada także umowę o podwójnym dyplomowaniu z Centria University of Applied Sciences w Finlandii. Studenci studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie, specjalizacja – Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz na kierunku Informatyka mogą studiować przez dwa semestry w uczelni partnerskiej i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.