Zimowy Wyjazd Do Wisły - Uczelnia Vistula

Kilkadziesiąt górskich szlaków turystycznych, spacerowych i tematycznych, blisko 20 wyciągów narciarskich i wiele innych atrakcji będzie czekać w Wiśle na pierwszym „Zimowym Wyjeździe do Wisły”, którego organizatorami są Samorząd Studencki i Program Mentorski Grupy Uczelni Vistula. Wyjazd odbędzie się w dniach 9-11.02, a jego koszt wynosi 120 zł od osoby. Zapisać  można się do 30 stycznia w pokoju 208, bądź za pośrednictwem maila:show@vistula.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona (100).

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw