IMG 20181111 WA0003

Siatkarki AZS Vistula nie mają sobie równych.  Na Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku, czyli Varsoviadzie, zwyciężyły po raz piąty z rzędu.

Aktualne Akademickie Wicemistrzynie Polski uczelni niepublicznych i Akademickie Wicemistrzynie Warszawy od początku do końca kontrolowały przebieg turnieju. Dobra taktyka i ogromna wola walki przyniosły sukces. „Vistulanki” nie straciły ani jednego seta.  Prowadzone przez trener Jolantę Studzienną zostawiły w pokonanym polu Warszawski Uniwersytet Medyczny, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego i Uniwersytet Warszawski, zaś w półfinale pokonały Politechnikę Warszawską.

W starciu finałowym nasz zespół trafił na reprezentację Wojskowej Akademii Technicznej i po raz kolejny nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa.

-Jesteśmy absolutnie dumni z postawy naszych młodych siatkarek – powiedział prezes AZS Vistula Maciej Szewczyk – Podtrzymały tradycję i podobnie, jak cztery roczniki starszych koleżanek, odniosły zwycięstwo.

Gratulujemy. Tak trzymać!