Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone przez University of London International Programmes. Studenci mogą wybierać spośród 8 kierunków prestiżowej London School of Economics and Political Science. Najlepsi otrzymają stypendia. Zapisy trwają do końca 20 września 2014.

https://www.vistula.edu.pl/wp-admin/edit.php?post_type=newsNie musisz już wyjeżdżać z Polski, żeby studiować kierunki prowadzone przez University of London International Programmes. Akademia Finansów i Biznesu Vistula daje ci tę niepowtarzalną możliwość otrzymania najlepszego wykształcenia na świecie i dyplomu uczelni, której absolwentami są laureaci Nagrody Nobla, byli i obecni przywódcy światowi, m.in. Nelson Mandela.

– Studiowanie na kierunkach oferowanych przez University of London w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to najlepsza okazja dla młodych ludzi do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności. Zajęcia odbywają się w Warszawie, więc nie trzeba opuszczać kraju. Dzięki temu koszty studiowania są niższe. Zagraniczne studia w Polsce to także zaleta dla rodziców, którzy będą mieli swoje dziecko zawsze w pobliżu – mówi dr Marek Kulczycki, prorektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. – Pracodawcy na całym świecie wysoko oceniają absolwentów z dyplomem University of London i chętnie zatrudniają ich na najlepszych stanowiskach w swoich firmach – przekonuje Kulczycki.

Jak się zapisać na studia University of London w AFiBV ? Sprawdz TUTAJ

Godziny pracy Działu Rekrutacji