“Zostań Mikołajem” - Uczelnia Vistula

Pokaż dzieciom, że Mikołaj o nich pamięta, wywołaj uśmiech na ich twarzach, umil im święta z dala od najbliższych –  dołącz do akcji naszego Samorządu Studenckiego  i „Zostań Mikołajem”.

Od 4 do 11 grudnia w holu kampusu trwa zbiórka prezentów dla dzieci z Domu Dziecka nr 9 w Warszawie przy ul. Korotyńskiego 13. Co zbieramy? Wszystko co uszczęśliwi dzieci: przybory do malowania – kredki, flamastry, farby, bloki rysunkowe, kolorowanki, książki dla dzieci, zabawki, plecaki, a nawet ubrania.

Dziękujemy!

Contact to Career Office