UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Chcesz odkryć nowe obszary wiedzy i zdobyć nowe kompetencje? Zostań specjalistą ds. transportu i ruchu lotniczego. Zapraszamy studentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula na bezpłatne certyfikowane szkolenia, które odbędą się w języku angielskim.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Tourism Education of the Future”. To kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula skierowany do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych 1. i 2. stopnia kierunków „Turystyka i rekreacja” oraz „Dietetyka”, którzy nie są na 1. i 2. semestrze studiów licencjackich.

W programie są dwa szkolenia certyfikowane w formule online oraz e-learningu, które zakończą się egzaminem.

1. Podstawy transportu lotniczego oraz zarządzanie transportem lotniczym (60 h)

Podczas szkolenia dowiesz się więcej na temat:

• powstawania i rozwoju przemysłu lotniczego;
  • operacyjnych i biznesowych funkcji linii lotniczej;
  • kluczowych pracowników linii lotniczej – ich obowiązkach, zadaniach i obszarach odpowiedzialności;
  • sposobów efektywnego zarządzania;
  • zarządzania sytuacjami kryzysowymi.
  1. Podstawy przemysłu lotniczego oraz zarządzanie przedsiębiorstwem z branży lotniczej (60 h)

Podczas szkolenia dowiesz się więcej na temat:

• powstania, rozwoju i współczesności przemysłu lotniczego;
  • międzynarodowych i regionalnych organizacji instytucji lotniczych;
  • kluczowych pracowników instytucji i organizacji lotniczych – ich obowiązkach, zadaniach i obszarach odpowiedzialności;
  • sposobów efektywnego zarządzania.

Po każdym szkoleniu, każdy uczestnik jest zobowiązany do zaliczenia ćwiczeń w formie e-learningu (20 h) oraz zdania egzaminu certyfikowanego.

Terminy szkoleń:

• Podstawy transportu lotniczego oraz zarządzanie transportem lotniczym (60 h)
    15.02-05.03.2021
    (od poniedziałku do piątku w godz. 16:15-19:30)
  • Termin na wykonanie ćwiczeń e-learningowych: do 21.03.2021
  • Egzamin: 17.04.2021
  • Podstawy przemysłu lotniczego oraz zarządzanie przedsiębiorstwem z branży lotniczej (60 h)
    03-26.03.2021
    (od poniedziałku do piątku w godz. 16:15-19:30)
  • Termin na wykonanie ćwiczeń e-learningowych: do 10.04.2021
  • Egzamin: 18.04.2021

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.

Termin zgłoszeń: do 15.01.2021 r.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia na szkolenia należy kierować tutaj: szkolenia@vistula.edu.pl