Czy wiesz, w czym jesteś najlepszy? Czy znasz już swoje talenty? Najwyższy czas, abyś je odkrył. To ułatwi ci życie i karierę.

Projekt KARIERA TURYSTYKA oferuje badanie testem Clifton Strengths Instytutu Gallupa. Na jego podstawie otrzymasz indywidualny ranking twoich pięciu najmocniejszych talentów stanowiących naturalne predyspozycje do dalszego rozwoju zawodowego. W projekcie mogą wziąć udział wszyscy studenci stacjonarni i niestacjonarni Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Badanie odbywa się w trzech etapach:

• w pierwszym etapie badane są talenty studenta (opcjonalnie również kompetencje);
  • w drugim etapie talenty są analizowane wspólnie z doradcą;
  • w trzecim etapie student otrzymuje wskazówki dotyczące planowania rozwoju kariery zawodowej.

W trakcie programu nasi eksperci ukierunkują cię na rozwój postaw przedsiębiorczych oraz pomogą stworzyć praktyczne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Projekt realizowany przez Biuro Karier SGTiH Vistula jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 3.1, Kompetencje w szkolnictwie wyższym).

Dołącz do projektu!

ZGŁOŚ SIĘ: