Ch2

Naukowcy dokładnie zbadali wpływ śpiewania w chórze na kondycję człowieka. Mają dowody, że pomaga na smutek, zmęczenie i nieśmiałość. Wspólne śpiewanie to szczęśliwe życie i same korzyści:

• otwierasz się na innych;
  • wzmacniasz emocjonalnie;
  • zyskujesz zdrowie i energię;
  • dobrze śpisz;
  • lepiej ci się studiuje i pracuje.

Akademicki Chór Vistula serdecznie zaprasza studentów i pracowników.

Każdy może nauczyć się śpiewać i czerpać z tego ogromną przyjemność. Właśnie trwa nabór. Adres kontaktowy: chor.club@vistula.edu.pl

Próby odbywają się w pokoju nr 15:

• we wtorki o godz. 18:00;
  • w środy o godz. 11:00.

Chór Grupy Uczelni Vistula działa od 2013 r., a prowadzi go fantastyczny dyrygent Sławomir Leszczyński, absolwent dyrygentury symfoniczno-operowej  Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od lat jest związany ze środowiskiem akademickim. W ostatnim czasie pracuje też z polskimi pilotami – dyryguje chórem i zespołem instrumentalnym Akademii Wojskowej w Dęblinie.

UWAGA! Zajęcia z emisji głosu

Pracownikom naukowym i administracyjnym proponujemy też bezpłatne warsztaty z emisji głosu, prowadzone przez pana Sławomira Leszczyńskiego.

Zajęcia pomogą :

• zachować narząd głosowy w zdrowiu i aktywności;
  • poprawić jakość oddychania;
  • uregulować akcję serca.

Planujemy godzinne zajęcia raz w tygodniu, termin do ustalenia. Kontakt: chor.club@vistula.edu.pl