Z jakimi sprawami kierować się do Dziekanatu? Jak znaleźć pracę z pomocą Biura Karier i skorzystać z Programu Rozwoju Kompetencji? Co zrobić, żeby wyjechać na semestr studiów zagranicę w ramach Erasmusa? I jak dobrze bawić się w klubie… studenckim?
Zapraszamy na 2. Orientation Day w czwartek 26 października. Wydarzenie jest kierowane do wszystkich nowych studentów, głównie tych, którzy nie byli obecni na pierwszej edycji. Program jest taki sam jak poprzednio. Będziecie mogli m.in. zwiedzić kampus, poznać wszystkie najważniejsze biura i departamenty, i co najważniejsze dowiedzieć się, co mogą dla Was zrobić. Rejestracja trwa od 9:00, wydarzenie rozpocznie się o 10:00.
Uwaga, wymagana jest REJESTRACJA.
Tutaj dostępny jest PROGRAM

Contact to Career Office