Jak przechowywać żywność, żeby jej nie marnować? Co jeść, żeby chudnąć? Jak dieta pomaga w leczeniu chorób cywilizacyjnych? Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 21 Pikniku Naukowym, podczas którego eksperci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji odpowiedzą na najważniejsze pytania dotyczące zdrowego odżywiania. Naszemu stoisku przyświeca hasło „Szanujmy dary ziemi”.Podczas pikniku na stoisku SGTiR odbędzie się szereg wykładów poświęconych ekologicznej żywości, prawidłowemu przechowywaniu jedzenia, zdrowemu odżywianiu się oraz możliwości wykorzystania poszczególnych produktów w celu zapobiegania i leczenia wybranych chorób. Uczestnicy będą mogli skorzystać również z indywidualnych porad dietetycznych i będą mogli wykonać badania analizujące typ sylwetki, określające skład ciała czy dokonujące pomiaru tkanki tłuszczowej.  Wykładom i badaniom będą towarzyszyć konkursy dla dzieci i dorosłych, a także spotkania z ciekawymi ludźmi, np. himalaistką, która opowie, jak się przygotować do wyprawy górskiej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 11:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp wolny. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw