Jak ruch wpływa na zdrowie i samopoczucie człowieka? Jakie są negatywne aspekty braku aktywności sportowo – rekreacyjnej oraz jak ważne jest w tym wszystkim zdrowe odżywianie?

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 22. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, podczas którego Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji będzie miała swoje stoisko, na którym nasi eksperci będą odpowiadać na najważniejsze pytania dotyczące ruchu, zdrowia i aktywności fizycznej.

Wykładom i badaniom będą towarzyszyć konkursy dla dzieci i dorosłych.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 9 czerwca o godz. 11:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wstęp wolny.

Contact to Career Office