Aklualnosci Asia

ASEAN, czyli Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej to jedna najprężniejszych organizacji regionalnych świata. Skupia 10 państw i buduje wspólny, wielki rynek. W sumie to 640 mln ludzi i PKB na poziomie 2,8 bln. USD. W ciągu ostatniej dekady gospodarka tego obszaru rozwijała się w imponującym tempie 13,5 proc. rocznie.

Jakie wyzwania stoją przed ASEAN i jakie są szanse jego rozwoju, to temat seminarium, na które zaprasza Stowarzyszenie Studentów Azji i Pacyfiku Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Jego członkowie chcą propagować wiedzę na temat ASEAN, zachęcać polskich inwestorów do rozwijania działalności w Azji Południowo-Wschodniej i jednocześnie przypominać studentom z krajów tego obszaru o ich wartościach narodowych.

W ramach seminarium odbędzie się panel dyskusyjny. Liczymy na obecność ambasadorów Wietnamu, Malezji i Tajlandii w Polsce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

8 maja 2019 r, godz.12: 00-15: 00, aula 4