W Uczelniach Vistula bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Mamy sprawny i sprawdzony system, który jest odpowiedzią na różne zagrożenia i gwarantuje wam ochronę. Powinniście go poznać.

Student Help Point zaprasza wszystkich studentów I roku Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, studiujących zarówno po polsku jak i angielsku, do wzięcia udziału w seminarium nt. bezpieczeństwa na terenie kampusu. Otrzymacie podstawowe wskazówki i rady w tym zakresie.

Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2019 w sali 224.

• Sesja w języku angielskim – godz. 12.30-13.00
  • Sesja w języku polskim – godz. 13.45-14.15